O nas

           Sklep Paleta na rynku istnieje już od 1993 roku. Znajdą nas Państwo w Zamościu, w województwie lubelskim przy ul. Żeromskiego 13.

           Mamy Państwu do zaproponowania bogatą ofertę produktów dla plastyków. Dysponujemy szerokim asortymentem, w którym każdy artysta znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy możliwość wyboru spośród pędzli, sztalug, podobrazi, bloków, farb olejnych, akrylowych oraz różnego rodzaju mediów malarskich renomowanych producentów. Proponujemy duży wybór artykułów kreślarskich, takich jak rapidografy, tusze czy linijki. W swojej ofercie posiadamy duży wybór brushmarkerów, cienkopisów, piórek i stalówek. Ponadto oferujemy artykuły hobbystyczne, na przykład pełną gamę produktów przeznaczonych do decoupage'u.

           W sklepie stacjonarnym zajmujemy się również fachowym oprawianiem obrazów, fotografii, dyplomów, plakatów czy akwareli. Specjalizujemy się w oprawie luster i przedmiotów nietypowych, na przykład medali lub zegarków. W fachowy sposób doradzimy dobór odpowiedniej ramy. Wykonujemy je z wysokogatunkowych surowców oraz listew z drewna. Zakupią u nas Państwo także antyramy i ramy aluminiowe. Kolejnym profilem naszej działalności jest retuszowanie fotografii, starych prac. Metodą komputerową wycinamy litery i kształty w folii samoprzylepnej.

          Od początku istnienia najważniejsze było dla nas sprostanie wszystkim wymaganiom Klientów, zarówno w zakresie zaopatrzenia w asortyment dla plastyków, jak i profesjonalnej oprawy obrazów. Zapewniamy fachową i miłą obsługę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów w naszym sklepie.